Hakkımızda
Tecrübenin Müşteriyle Buluştuğu Adres...

Anılsan Madencilik

Kurulduğu yıl olan 1995 tarihinden bu yana tüketicilerinin kaliteli tercihi olan ve sektöründe başarılı olan Anılsan Madencilik farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır.

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

Anılsan, tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirerek ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek tüketicisine sonsuz güven veriyor.

Başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir. Bir mangal kömürü ve orman malzemeleri markası olan Anılsan, 1995 ten bu yana gelişen kadrosu ve pazarıyla Ege bölgesine hizmetini sürdürmektedir.